wtorek, 21 czerwca 2016

Book Tour "Real" Katy Evans


Book Tour to moja ulubiona akcja książkowa. Kolejny raz wzięłam udział na blogu u Cyrysi we współpracy z Wydawnictwem Papierowy Księżyc. Na „Real” zakręciłam się, jak na mało którą powieść. Wystarczył mi fragment, by stwierdzić, że muszę to przeczytać. Gdy książka trafiła w moje ręce, nie mogłam ukryć entuzjazmu. Jednak czy spełniła moje oczekiwania? Tego dowiecie się poniżej.

Sławny bokser Remington Tate jest niepokonany. Podczas walki zauważa w tłumie Brooke, w której zakochuje się bez tchu. Brooke Dumas to kobieta znajdująca się na zakręcie życiowym: brak pracy, brak wyższych celów, zero perspektyw na przyszłość… Aż nagle przyjaciółka zabiera ją na ring boksowy, podczas którego zwraca uwagę na przystojnego Remmy`ego. W dodatku on… zaproponował jej pracę. Czy można połączyć pracę z pożądaniem? Czy życie z tak trudnym i problematycznym mężczyzną jak Remington Tate jest możliwe? Czy choroba może mieć wpływ na to, co złączy bohaterów? Tego dowiecie się czytając „Real”.

Powieść Katy Evans podobała mi się bardzo, jednak momentami czułam głębokie znużenie. Miałam zbyt wygórowane oczekiwania względem tej książki. Ale to właśnie dzięki „Realowi” poznałam znaczenie hasła: choroba dwubiegunowa, jak i wielu innych, pożytecznych rzeczy. Lubię, gdy lektura uczy mnie czegoś nowego. A dlaczego nie jestem w pełni usatysfakcjonowana?  Myślę, że zabrakło w niej emocji,  tej iskierki, tego czegoś… Czyli tego, co najbardziej cenię sobie w lekturze.

Jednak uważam, iż „Real” to fajna książka, spodoba się wam. J Polecam.

Szczegóły:

Tytuł: Real
Autor: Katy Evans
Cykl: Real (tom 1)
Tłumaczenie: Gabriela Jakubowska
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc, 2016
Liczba stron: 401
Ocena: 7/10


5 komentarzy:

 1. Czekam na swoją kolei w Book Tour :D Nie mogę się doczekać i liczę, że ja nie będę czuła znużenia. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także czekam na swoją kolej i też mam ogromne oczekiwania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej to nie jest książka dla mnie, chyba jestem trochę za stara już :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się podobała. Lubię ten gatunek

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie nic specjalnego, ale nie byla taka najgorsza :)
  http://recenzjebrunetki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń