środa, 27 listopada 2013

"F@ceci z sieci, czyli w poszukiwaniu miłości" Katarzyna Gubała

Jeżeli szukacie faceta, lub w najbliższym czasie będziecie szukać, sięgnijcie koniecznie po tę książkę!

Katarzyna Gubała, rudowłosa dziennikarka, prowadząca portal Porywy Serca, pochodzi z Wrocławia, kocha Węgry i dobrą książkę. Taki też profil na portalu randkowym miała bohaterka jej książki - Karolina. Jest ona samotną, 29-letnią kobietą, marzy o mężczyźnie na resztę życia. A wiadomo! Nie może to być byle kto! Zakłada więc swój profil i... testuje facetów.

Na doświadczeniach i przestrogach bohaterki książki "Faceci z sieci", my, kobiety, możemy się uczyć, bo autorka daje nam przepis na znalezienie tego JEDYNEGO! Przepis podany na tacy!

Historia snuta jest przez Karolinę, ale wiadomo (przynajmniej ja tak sądzę), że bohaterką jest sama autorka, pani Katarzyna Gubała. Ciężko jest powiedzieć, czy ta książka to zwykła powieść dla kobiet, czy wręcz przeciwnie - poradnik. Ja obstaję za tą ostatnią wersją. Zdecydowanie jest to poradnik godny polecenia.

W sieci możemy znaleźć różnych mężczyzn. Przez przyjaciół, po świrów. Nie brakuje też osobników, którym zależy tylko na jednym.

Myślę, że takie pozycje książkowe są potrzebne w dzisiejszym świecie, gdzie rządzi internet. Tak więc, dziewczyny, do dzieła! Szukajcie tego jedynego na całe życie! A tymczasem  polecam bloga autorki. W sam raz na rozterki w związkach. Polecam!

Moja ocena: 6+/10


3 komentarze:

 1. Akurat takie poradnika nie potrzebuję, ale dla rozluźnienia może kiedyś przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam :)
  Przeczytałam, polecam :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa? warto przeczytać?

  OdpowiedzUsuń